Kampanyalar

İletişim

Sıkça sorulan sorular

Address

Fidanlık Mah. Adakale Sok 27/6 Çankaya / Ankara

Telefon

0312 911 2313

Email

info@enhosting.com.tr

S.S.S

Tüm sunucularımız Türkiye/Bursa' da barınmaktadır.
Yıllık alınmış hosting hizmetlerinde (SSL,VPS,Domain hariç) mobil ödeme haricinde ödeme yöntemlerinde 3 gün içinde cayma hakkınız ve iade hakkınız vardır. Mobil ödeme işlemlerinde operatör komisyonları kesilerek iade yapılır.
Let's Encrypt firması tarafından sağlanan tüm cPanel hostinglerde tamamen ücretsiz olarak kurulumu enhosting tarafından sağlanan SSL sertifikasıdır. Bu sertifikanın kurulumu yada kullanımı için hiç bir ücret ödemezsiniz.
Yandex kurumsal mail yandex tarafından sağlanan ücretsiz olarak sunulan ve kurulumu bilisimist tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen bir yandex hizmetidir. Bu mail istemcisini kullanmak istemeniz durumunda mail adresleriniz hosting hesabınızdan bağımsız çalışır dolayısıyla sunucu blacklist veya mail sunucusu kaynaklı hiç bir sorundan etkilenmezsiniz ve %100 gelen kutusu garantili e-posta kullanırsınız.
Tüm linux hosting sunucularımızın güncelleme işlemleri takip altındadır olası bilinen güvenlik açıklarından korunmanızın birinci adımıdır, ikinci adım olarak CXS config server exploit scanner kullanılarak sunucu üzerinde gerçekleşecek SHELL yüklemelerinin önüne geçilmektedir.
Sunucularımızda olası sorunlarda yada olası oluşabilecek sorunların önüne geçmek için sürekli grafiksel olarak izlenmektedir olası sunucu işlem artışlarında teknik personel bildirim ile sistem tarafından uyarılarak önlem alınması sağlanmaktadır.
Yandex kurumsal tarafından sağlanan e-posta sunucusunun kurulumu tarafımızdan yapılarak size teslim edilmektedir, bu sistemin hiç bir zararı yada kullanımda hiç bir eksikliği yoktur aksine mail sunucusu olarak satılan sistemler ile kıyaslandığında aylık $100 lık bir hizmet olarak algılanabilir ancak ücretsizdir.
Tek ıp adresi üzerinde minumum sayıda site barındırmaktayız bu sebepten dolayı seo konusunda önde olmaktasınız ayrıca SSD disk kullanılmasıda sitenizin açılış hızını arttıracaktır dolayısıyla sıralamada rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.